E papritur/ Rama takon Thaçin në një lokal të Tiranës

Publikuar tek: barometri, më 09:23 04-04-2018 E papritur/ Rama takon Thaçin në një lokal të Tiranës

Presidenti Hashim thaçi dhe kryeministri Edi Rama

Kryeministri Rama dhe presidenti i Kosovës Hashim Thaçi mësohet se janë takuar papritmas në një lokal në Tiranë ditën e sotme.

Sipas informacioneve, takimi ka zgjatur rreth një orë, ndërkohë që nuk dihet ende arsyeja e vizitës së Thaçit në kryeqytet.

Dreka ka ardhur fill pas tensionit të krijuar në vend pas vendimit të marrë nga opozita që i bëri thirrje popullit për mosbindje civile.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038075923919678
array(1) { ["section"]=> string(59) "e-papritur-rama-takon-thacin-ne-nje-lokal-te-tiranes-115606" }