E papritur, rrezikon jetën aktori Brad Pitt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:18 08-02-2018 E papritur, rrezikon jetën aktori Brad Pitt

Aktori i Hollywood Brad Pitt ka rrezikuar jetën, pas një aksidenti që ka pësuar në rrugët e Los Angelos. 

Fatmirësisht asnjëra palë nuk është dëmtuar fizikisht.

Pas incidentit, Brad Pitt dhe shoferi tjetër kanë biseduar qetësisht duke e zgjidhur çdo gjë në moment.

bradddd-1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010065078735352
array(1) { ["section"]=> string(49) "e-papritur-rrezikon-jeten-aktori-brad-pitt-109598" }