E papritur, shtyhet vizita e zyrtarit grek në Tiranë

Publikuar tek: politike, më 14:50 11-02-2018 E papritur, shtyhet vizita e zyrtarit grek në Tiranë

Është shtyrë për ditën e nesërme vizita e zyrtarit grek, Dimitris Avramopulos në Tiranë.

Shkaqet deri tani janë të panjohura. Pritej që komisioneri për migrimin në BE të kryente sot disa takime me ministrinin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj, kryeministrin Rama dhe ministrin e Jashtë, Ditmir Bushati.

Qëllimi i këtij takimi ishte marrëveshja e policisë shqiptare me Frontex.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012952089309692
array(1) { ["section"]=> string(58) "e-papritur-shtyhet-vizita-e-zyrtarit-grek-ne-tirane-109904" }