E PAPRITUR/ Tërhiqet nga gara ERKAND QERIMAJ (ÇFARË NDODHI)

Publikuar tek: sport, më 09:54 28-03-2018 E PAPRITUR/ Tërhiqet nga gara ERKAND QERIMAJ (ÇFARË NDODHI) Erkand Qerimaj, peshngritës

E papritur- Tërhiqet nga gara peshëngritësi Erkand Qerimaj.

Pëshëngritësi shqiptar do garonte të enjten për peshën 77 kilogram në Kampionatin Europian të peshëngritjes në Rumani.

Qerimaj shfaqi probleme me tendinën e gjurit dhe ka marrë këtë vendim të detyruar duke i humbur Shqipërisë shansin e fitimit të një medaljeje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025031805038452
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-papritur-terhiqet-nga-gara-erkand-qerimaj-cfare-ndodhi-114789" }