E parashikon Nard Ndoka: Rama humb zgjedhjet në Shkodër dhe...

Publikuar tek: barometri, më 13:16 22-03-2018 E parashikon Nard Ndoka: Rama humb zgjedhjet në Shkodër dhe...

Kreu i PDK, Nard Ndoka akuzon kryeministrin Rama se ky i fundit sipas tij po shantazhon bashkitë që drejtohen nga opozita.

Ndërsa shton më tej se sondazhet e nxjerrin Rilindjen sërish të humbur në Shkodër e Lezhë, ndaj kryeministri ka hartuar një strategji ogurzezë, siç e aun ai.

Reagimi i plotë:

Qeveria braktis dhe shantazhon Bashkitë që drejtohen nga opozita!
Shkodra është totalisht e përmbytur nga uji. Reshjet dhe keqmenaxhimi i kaskatës së Drinit kanë krijuar një situatë tej mase emergjente!
Kryeministri hesht, ministrat sulmojnë Bashkinë, banorët dhe pronat e tyre në mëshirë të fatit!
Sondazhet e nxjerrin rilindjen sërish të humbur në Shkodër e Lezhë, ndaj kryeministri ka hartuar një strategji ogurzezë: të godasë Shkodrën me indiferencë e varfëri dhe të gjunjëzojë kryetarin e Bashkisë Lezhë me pranga dhe presion politik ndaj çdo zëri opozitar!

Zot na ruaj nga kjo rracë e keqe!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028733968734741
array(1) { ["section"]=> string(65) "e-parashikon-nard-ndoka-rama-humb-zgjedhjet-ne-shkoder-dhe-114127" }