E patolerushme kjo që ndodh në Drimadhe, shikoni çfarë i bëjnë shqiptarit nga Kosova

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:27 19-07-2017 E patolerushme kjo që ndodh në Drimadhe, shikoni çfarë i bëjnë shqiptarit nga Kosova

E patolerushme kjo që ndodh në plazhin e Drimadhes në Dhërmi e që për fat të keq ndodh rëndomë kudo nëpër Shqipëri.

Ky është një rast i pastër abuzimi me çmimet, abuzim që bëhet në varësi të “sa merr vesh klienti” dhe kur klientët janë të huaj apo shqiptarë të Kosovës e Maqedonisë, disa nuk kursehen të manipulojnë çmimet.

Kështu, në të njëjtin plazh, në të njëjtin ambient, dikush ka paguar 7 mijë lekë për çadrën e shezlonet ndërsa gazetari i Kosovës, Arton Mulliqi, ka paguar plot 20 mijë lekë.

 “Hajni klasike në Drymades, Dhermi.

Në të njëjtën hapësire plazhi, unë paguaj 2,000 lek për çadër dhe shezllona veç pse jam nga Kosova, e vëllai nga Shqiperia 2 metra larg meje paguan 700 lek.

Mirë po na e bojnë. Duhet edhe me na rrehe neve”, shkruan me tone revolte e me të drejtë shqiptari i Kosovës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E RRALLË: Plazhi i Hekurudhës në Durrës në vitet ‘80
Futbollisti me famë botërore mbërrin me jahtin e tij luksoz në Sarandë »
Article Logic
Execution time: 0.019484996795654
array(1) { ["section"]=> string(89) "e-patolerushme-kjo-qe-ndodh-ne-drimadhe-shikoni-cfare-i-bejne-shqiptarit-nga-kosova-86604" }