E pazakontë, 19 vjeçaren e varrosin të gjallë por s’do ta besoni si shpëtoi

Publikuar tek: bota, më 16:45 11-05-2017 E pazakontë, 19 vjeçaren e varrosin të gjallë por s’do ta besoni si shpëtoi

Një 19 vjeçare në SHBA është varrosur e gjallë nga 3 persona të cilët kanë pasur konflikte me familjen e saj.

Në kohën kur Khushboo Khatun po kthehej në shtëpi 3 persona e kanë futur në një gropë duke e varrosur të gjallë.

Familjarët janë merakosur dhe kanë dalë ta kërkojnë. Babai i saj pasi ka parë që gropa e madhe është mbyshur me zhavorr ka nisur menjëherë të gërmojë.

Vajza ndodhej aty, thuajse e pajetë dhe të gjithë mbetën të shokuar kur zbuluan se ende merte frymë.

E gjithë ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti pronësie të një biznesmeni me prindërit e vajzës që nuk kishin rënë dakord për t’i shitur tokën për shumën që ata u kishin ofruar. 

1494425502_6.jpg

jk.jpg

4.jpg

12.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moderatorja e njohur italiane ka ditëlindjen, merr një dhuratë shumë “hot” (VIDEO)
Dy liderët më të fuqishëm të botës, do të takohen për herë të parë »
Article Logic
Execution time: 0.012290954589844
array(1) { ["section"]=> string(80) "e-pazakonte-19-vjecaren-e-varrosin-te-gjalle-por-s-do-ta-besoni-si-shpetoi-78291" }