E PAZAKONTË, 21 vjeçarja pret dorën me motorsekë për të përfituar shpërblim nga siguracioni

Publikuar tek: bota, më 16:05 12-03-2019 E PAZAKONTË, 21 vjeçarja pret dorën me motorsekë për të përfituar shpërblim nga siguracioni

Një grua 21-vjeçare në Sloveni u dërgua sot në spital pasi kishte prerë dorën e saj me një motorsekë.

Sipas the Sun vajza preu dorën e saj me dashje pasi donte të merrte shpërblim nga siguracioni. Vajza nga Lubjana ishte në gjendje të rëndë ekonomike dhe zgjodhi diçka shumë të rrezikshme. Siguracioni do duhet t'i paguaj vajzës 340.000 euro shpërblim por kjo është më e pakta pasi mjekët u përpoqën për t'i qepur dorën vajzës por kjo nuk ishte e mundur dhe vajza humbi dorën e saj.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012969017028809
array(1) { ["section"]=> string(97) "e-pazakonte-21-vjecarja-pret-doren-me-motorseke-per-te-perfituar-shperblim-nga-siguracioni-156154" }