E pazakontë, 23 vjeçari bëhet baba dhe gjush brenda një jave

Publikuar tek: bota, më 21:29 03-10-2017 E pazakontë, 23 vjeçari bëhet baba dhe gjush brenda një jave

E padëgjuar më parë por ja që ka ndodhur dhe kështu. Të bëhesh baba dhe gjush brenda një jave. Një histori e pazakontë mësohet se ka ndodhur me 23 vjeçarin Tommy Conolly i cili u njoh rastësisht në internet me një vajzë të cilën më pas zbuloi se e kishte kushërirë.

Historia ka një shpjegim. Pasi u takua me vazjën që fliste në internet mësoi se ajo ishte shtatzënë dhe përdoruese e drogës. Nuk e dinte kush ishte babai i fëmijës ndaj Tommy i ofroi ndihmë duke e strehuar nëë shtëpinë e tij.

Tommy në mënyrë që ajo dhe fëmija të mos kishin probleme me ligjin vendosi ta adaptojë. Por disa ditë pasi e adoptoi vajza 17-vjeçare lindi dhe ligjërisht Tommy u bë edhe gjysh. Kjo pra është arsyeja pse 23 vjeçari human është bërë baba dhe gjysh brenda një jave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarm, vullkani më i rrezikshëm në botë gati të shpërthejë
Franca miraton ligjin e ri kundër terrorizmit »
Article Logic
Execution time: 0.010127067565918
array(1) { ["section"]=> string(65) "e-pazakonte-23-vjecari-behet-baba-dhe-gjush-brenda-nje-jave-94630" }