E PAZAKONTË: Adoleshentet rrihen me paramendim, procedohen penalisht (ARSYEJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:28 11-04-2018 E PAZAKONTË: Adoleshentet rrihen me paramendim, procedohen penalisht (ARSYEJA) foto ilustruese

Nje ngjarje e pazakontë është shënuar ditën e djeshme në kryeqytet, ku dy adoleshtente 17 vjeçare kanë goditur njëra-tjetrën, duke pretenduar se dikush ka tentuar t’i grabisë.

Sipas policisë, adoleshentet me iniciale D.N dhe A.M, kanë inskenuar një grabitje, duke u vetëdëmtuar në pjesë të ndryshme të trupit.

Ngjarja ka ndohur në rrugën ‘Tefta Tashko’, ndërkohë që 17 vjeçarja A.M ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq policia ka nisur hetimet për të zbuluar arsyen se përse të rejat organizuan një kallëzim të rremë, ndërkohë që do të procedohen në gjendje të lirë me të njëjtën akuzë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Migracioni i parregullt/ Në 3 muajt e parë të 2018-ës rreth 4500 shtetas shqiptarë të deportuar
Rrëfimi i MILIARDERIT shqiptar, Samir Mane: Prindërit i kisha punëtorë. U bëra milioner, pasi fillova të këmbeja dhrahmi (HISTORIA) »
Article Logic
Execution time: 0.011091947555542
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-pazakonte-adoleshentet-rrihen-me-paramendim-procedohen-penalisht-arsyeja-116534" }