E PAZAKONTË/ Aksident horror, 65 makina përplasen me njëra tjetrën, 35 të lënduar (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 10:21 23-12-2019 E PAZAKONTË/ Aksident horror, 65 makina përplasen me njëra tjetrën, 35 të lënduar (FOTO) Foto nga aksidenti masiv

Një ngjarje e pazakontë ndodhi orët e para të mëngjesit të së dielës në Virginia, ku plot 65 automjete u përfshinë në një aksident rrugor, dhe mbetën të plagosur 35 persona.

Përplasja u regjistrua në autostradën 64 në York County, dhe detyroi autoritetet të bllokonin qarkullimin në të dyja anët e rrugës.

Sipas mediave të huaja, shkak për aksidentin masiv mendohet të ketë qënë mjegulla e dendur dhe ngrica në asfalt.

ss.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089521408081055
array(1) { ["section"]=> string(90) "e-pazakonte-aksident-horror-65-makina-perplasen-me-njera-tjetren-35-te-lenduar-foto-190141" }