E pazakontë, Alketa Vejsiu uron Krishtlindjet me rroba plazhi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:57 25-12-2017 E pazakontë,  Alketa Vejsiu uron Krishtlindjet me rroba plazhi (FOTO)

Në këtë atmosferë Krishtlindjesh kemi marrë shumë urime nga shumë personazhe të famshëm, të cilët kanë zgjedhur mënyra të ndryshme për të uruar fansat e tyre.

Por urimi i Alketa Vejsiut është paksa i pazakontë.

Moderatorja ka zgjedhur një mënyrë të çuditshme për të uruar fansat e saj. Alketa ka udhëtuar jashtë Shqipërisë, ku shfaqet në një ambjent tropikal, e veshur me rroba banjo. Krahas fotos ajo shkruan:- “Gëzuar zemra”.

Gjithsesi moderatorja duket bukur në çdo kohë dhe në çdo vend.

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009890079498291
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-pazakonte-alketa-vejsiu-uron-krishtlindjet-me-rroba-plazhi-foto-104315" }