E pazakontë/ Ambasadori italian shkon i fashuar në takim me ministren e Kulturës (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 09:23 19-01-2020 E pazakontë/ Ambasadori italian shkon i fashuar në takim me ministren e Kulturës (FOTOT)

E pazakontë por ja ku e shohim të ndodhë në këto foto.

 

Ambasadori Italian Bucci ka shkuar në takim me ministren e Kulturës Elva Margariti me një plagë në kokë te cilën e ka fashuar.

Nuk dihet çfarë i ka ndodhur ambasadorit por kjo nuk e ka penguar të vazhdojë agjendën apo të publikojë fotot.

Është pikërisht ambasada Italiane në Tiranë ajo që teksa ndan këto imazhe, thotë se do të kemi shumë projekte mes Italisë e Shqipërisë në muajt e ardhshëm.

Pavarësisht plagës ambasadori duket i qetë dhe i buzëqeshur, teksa rrethohet nga zonjat.
82867471_2653476991394629_8746824855355129856_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019885063171387
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-pazakonte-ambasadori-italian-shkon-i-fashuar-ne-takim-me-ministren-e-kultures-fotot-192472" }