E pazakontë, futbollistët e Kombëtares mbeten pa u larë në Andorrë, shkak bëhet...

Publikuar tek: sport, më 07:25 26-03-2019 E pazakontë, futbollistët e Kombëtares mbeten pa u larë në Andorrë, shkak bëhet...

Kombëtarja shqiptare fitoi mbrëmë 3:0 kundër Andorrës. Mirëpo, diçka e pazakontë u ka ndodhur lojtarëve.

Mësohet se ata nuk kanë mundur të lahen pas ndeshjes së fituar. Shkak për këtë janë bërë temperaturat shumë të ulta në Andorrë dhe kushtet jo fort komode të stadiumit.

Ata kanë njoftuar stafin dhe u kanë kërkuar që të udhëtojnë direkt drejt hotelit pa u larë dhe të mund të bëjnë dushet në rezidencën ku janë akomoduar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kuqezinjtë rikthehen tek goli, Këmbëtarja mposht Andorrën në shtëpi
»
Article Logic
Execution time: 0.010946035385132
array(1) { ["section"]=> string(84) "e-pazakonte-futbollistet-e-kombetares-mbeten-pa-u-lare-ne-andorre-shkak-behet-157903" }