E pazakontë/ Helikopteri hyn në stadiumin shqiptar, lojtarët në fushë detyrohen të ndërpresin lojën (Video)

Publikuar tek: sport, më 16:17 22-10-2016

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sarandë, ku një ndeshje futbolli në stadiumin e këtij qyteti është ndërprerë për shkak se helikopteri është ulur në fushë.

Ka qenë një helikopter i ndihmës  së shpejtë, që përdoret shpesh herë për të transportuar persona nga qytete të ndryshme drejt Tiranës, por për këtë rast nuk është bërë e ditur emergjenca.

Arbitri është detyruar të ndërpresë ndeshjen dhe lojtarët janë larguar nga fusha e lojës, duke ia lënë atë helikopterit. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087370872497559
array(1) { ["section"]=> string(109) "e-pazakonte-helikopteri-hyn-ne-stadiumin-shqiptar-lojtaret-ne-fushe-detyrohen-te-nderpresin-lojen-video-57060" }