E Pazakontë! Makina del nga rruga dhe përfundon mbi çatinë e shtëpisë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:20 11-03-2017 E Pazakontë! Makina del nga rruga dhe përfundon mbi çatinë e shtëpisë (VIDEO)

Ky është momenti i çuditshëm kur një Honda SUV përfundoi në çatinë e një shtëpie në Kinë.

Shoferi ngeci në veturë për rreth gjysmë ore derisa policia e trafikut erdhën për ta shpëtuar.

Incidenti ndodhi në qytetin Taixing dhe shoferi nuk u lëndua.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Putin dhe Erdogan lënë pas çdo përplasje: Kemi përfunduar procesin e normalizimit të marrëdhënieve
Filmohet pas shumë përpjekjeve gjallesa më e pakapshme e ujërave (PAMJE TË MREKULLUESHME) »
Article Logic
Execution time: 0.011245012283325
array(1) { ["section"]=> string(80) "e-pazakonte-makina-del-nga-rruga-dhe-perfundon-mbi-catine-e-shtepise-video-71517" }