E pazakontë/ Mielli mbulon rrugën në Tiranë, pas shiut bëhet brumë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:20 03-10-2016 E pazakontë/ Mielli mbulon rrugën në Tiranë, pas shiut bëhet brumë

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në një prej rrugëve të Tiranës. Ngjarja ka ndodhur pikërisht në kryqëzimin e Laprakës dhe sipas dëshmitarëve bëhet me dije se mielli është derdhur nga një mjet, i cili e transportonte atë. Por, ky miell është shndërruar në brumë pak pasi është derdhur, për shkak të reshjeve të shiut që sapo kanë nisur. Mielli i kthyer tashmë në brumë duket se e ka vështirësuar situatën si për automjetet edhe për kalimtarët, por ende nuk dihet nëse ka ndërhyrje për lehtësimin e situatës.

brum.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qindra qytetarë në protestë kundër importit të plehrave, mes tyre dhe personazhe publike
E rrallë, Policia procedon mjekun nga Kamza për statusin në Facebook »
Article Logic
Execution time: 0.012780904769897
array(1) { ["section"]=> string(70) "e-pazakonte-mielli-mbulon-rrugen-ne-tirane-pas-shiut-behet-brume-54878" }