E PAZAKONTË në Vlorë/ Vidhen kabllot elektrik, Lungomarja në terr

Publikuar tek: aktualitet, më 21:31 18-12-2019 E PAZAKONTË në Vlorë/ Vidhen kabllot elektrik, Lungomarja në terr

Një ngjarje e pazakontë raportohet nga qyteti i Vlorës, aty ku janë vjedhur dritat e shëtitores kryesore dhe dekoret për festat e fundvitit.

Mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur kabllot elektrik të Lungomares, duke e lënë shëtitoren në terr, ndërsa Bashkia e ka referuar rastin në Policinë e qytetit për të gjetur sa më parë autorët e saj.

Gjithashtu, dhe dekoret apo zbukurimet për festat e fundvitit që janë vendosur përgjatë Lungomares ditët e fundit, janë dëmtuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mungoi gjatë votimit të buxhetit dhe paketës anti-shpifje, zbulohet ku ka shkuar Edi Rama
Protesta të dhunshme në Barcelonë, në 'Camp Nou' luhet 'El Clasico' »
Article Logic
Execution time: 0.012868881225586
array(1) { ["section"]=> string(70) "e-pazakonte-ne-vlore-vidhen-kabllot-elektrik-lungomarja-ne-terr-189788" }