E pazakontë, trotuari "përpin" kalimtaren

Publikuar tek: bota, më 14:26 23-04-2015 E pazakontë, trotuari

Një grua rreth të dyzetave ka rënë mëngjesin e sotëm në një gropë që është hapur papritur në trotuar teksa ecte.

Ngjarja ka ndodhur në Fulham, Londër në orën 08:45. Njerëzit që kanë parë ngjarjen dëshmojnë se gruaja u zhduk papritur dhe  ra në gropën që u hap poshtë këmbëve të saj. Ambulanca ka mbërritur në vendngjarje dhe menjëherë pasi kanë mundur ta nxjerrin jashtë e kanë dërguar në spital ku raportohet që nuk ka lëndime fizike, thjesht është tronditur nga rënia.

Ndërsa, menaxheri shprehet që ka raportuar në për gropën kërcënuese e cila prej dy vitesh. Gropa kshte lëshuar peshë duke u përkulur nga brenda, por nuk janë marrë masa nga përgjegjësit e lokalit pranë rrugës.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013545989990234
array(1) { ["section"]=> string(43) "e-pazakonte-trotuari-perpin-kalimtaren-9522" }