‘E përdor Ijen për marketing’, shikoni si përgjigjet Bes Kallaku

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 24-06-2019 ‘E përdor Ijen për marketing’, shikoni si përgjigjet Bes Kallaku

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka rrëfyer shumë gjëra të pathëna rreth jetës së tij në emisionin e Kastro Zizos ‘Late night show’.

Një ndër pyetjet që i ka bërë moderatori ishte nëse e ka përdorur Ijen për marketing, pasi shumë ndjekës e kritikojnë dhe e akuzojë.

Besi e mohoi kategorikisht këtë gjë, teksa tha se gjyshja e tij Ija është pika e dobët.

‘Jo, jo. Nëse ka njeri që unë e kam pikë të dobët ajo është Ija. Dora e saj është kripë. Të gjithë shijen e bukës gjithë shijen e ushqimit, gjithë shijen e dashurisë ajo ta ushqen… dora e saj është sheqer. E futa në klipe dhe filloi duke i pëlqyer. Pastaj ngaqë fillova duke e nxjerr filloi të dilte prapë se po i pëlqente, dhe pastaj hapi Instagram. Filluan i çuan dhurata, ndalonin në Bubq edhe shqiptarë të Kosovës për ta takuar’, është shprehur Bes Kallaku.

auto_Bes_kallaku_dhe_Ija1512579638-e1555745010309-768x731.jpg

 

besi104.jpg

auto_-640-0-5d108e9a234a11561370223.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11798286437988
array(1) { ["section"]=> string(68) "e-perdor-ijen-per-marketing-shikoni-si-pergjigjet-bes-kallaku-169514" }