E përjashtuan nga ekipi, lojtari i Kombëtares rikthehet në stërvitje

Publikuar tek: sport, më 22:38 14-09-2018 E përjashtuan nga ekipi, lojtari i Kombëtares rikthehet në stërvitje

Hysen Memolla duket se e ka zgjidhur problemin që kishte me klubin e tij në Kroaci, Hajduk Split. 

Lojtari i Kombëtares u përjashtua nga drejtuesit disa javë më parë nga ekipi i parë, e madje atij iu ndalua për një moment edhe hyrja në stadium.

Megjithatë duket se mbrojtësi kuqezi ka arritur të gjejë mirëkuptimin me trajnerin e ri, dhe të rikthehet kështu në planet e ekipit të parë. Prej disa ditësh 26-vjeçari nga Kavaja është rikthyer në stërvitje me shokët e tjerë të skuadrës, me situatën e pakëndshme që tashmë mund të konsiderohet si diçka e së shkuarës.

Hysen Memolla, Lojtari i Kombëtares.

Hysen-Memolla.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095200538635254
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-perjashtuan-nga-ekipi-lojtari-i-kombetares-rikthehet-ne-stervitje-134355" }