E përplas autobusi dhe e hedh 20 metra tej, çohet dhe futet në “Pub” (Video)

Publikuar tek: bota, më 00:12 28-06-2017 E përplas autobusi dhe e hedh 20 metra tej, çohet dhe futet në “Pub” (Video)

Ky është momenti shokues kur një burrë i cili sapo është goditur nga autobusi, ngrihet qetësisht dhe largohet me këmbët e tij. Simon Smith, 53 vjeç, ishte duke kaluat rrugë në Gun Street, Britani e Madhe, kur një autobus, i dalë jashtë kontrollit vjen drejt tij me shpejtësi duke e goditur nga mbrapa me forcë.

Burri fluturon disa metra më tej anës rrugës bashkë me disa tabela e fasada të marra përpara nga autobusi.

Në videon e publikuar online shihet se si 53-vjeçari, pavarësisht përplasjes që duket shumë e fortë, ngrihet me këmbët e veta dhe futet në një lokal aty pranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Google gjobitet nga Bashkimi Europian për 2.42 miliardë euro
Turqia pushton kurdët në Siri, nis në mesnatë invadimi me ushtri masive »
Article Logic
Execution time: 0.014226913452148
array(1) { ["section"]=> string(77) "e-perplas-autobusi-dhe-e-hedh-20-metra-tej-cohet-dhe-futet-ne-pub-video-84221" }