E përplas makina, humb jetën 59 vjeçari, udhëtonte me bicikletë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:53 10-03-2015 E përplas makina, humb jetën 59 vjeçari, udhëtonte me bicikletë Foto ilustruese

Një 59 vjeçar nga Lushnja humbi jetën mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti me makinë. 

Burime nga policia e Lushnjes thonë se aksidenti ndodhi në orëet e para të mëngjesit të sotëm. Ngjarja ndodhi në fshatin Gradishtë në Lushnje ndërsa viktima është identifikuar si Petraq Sina. Sipas të dhënave nga vendi i ngjarjes, Sina udhëtonte me bicikletë dhe është plagosur nga një automjet. Policia kreu të gjitha veprimet hetimore në vendngjarje, ndërkohë që ka ndaluar edhe drejtuesin e mjetit që shkaktoi aksidentin.

Paraprakisht dyshimet janë për shpejtësi nga ana e makinës tej normave të lejuara. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkarkohet punonjësi i ZVRPP, Artan Tusha
Rikthehet në “shtëpi” unaza e martesës e pilotit të vrarë në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.013746023178101
array(1) { ["section"]=> string(66) "e-perplas-makina-humb-jeten-59-vjecari-udhetonte-me-biciklete-5426" }