E përplas treni në Elbasan, në gjendje të rëndë vajza 12 vjeçare

Publikuar tek: aktualitet, më 13:49 30-03-2018 E përplas treni në Elbasan, në gjendje të rëndë vajza 12 vjeçare Foto ilustruese

Treni i pasagjerëve përplas 12 vjeçaren në fshatin Bradashesh në Elbasan.

Bëhet me dije se vajza është në gjendje të rënduar shëndetësore. Ndërsa drejtuesi i trenit është shoqëruar në polici.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Më datë 30.03.2018 në fshatin Bradashesh treni i pasagjerëve ka pëplasur shtetasen e mitur E.Z., 12 vjeçe banuese në Elbasan Bradashesh, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Drejruesi i trenit po shoqërohet në Komisariatin e Policisë Elbasan për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marka luksi, bizhu, orë të shtrenjta e ar... Si ranë në prangat e policisë 8 ‘SKIFTERËT’ shqiptarë (VDIEO)
Gjykata nuk regjistron Asamblenë Zgjedhore të FSHF-së, reagon Bashkim Fino »
Article Logic
Execution time: 0.010731935501099
array(1) { ["section"]=> string(70) "e-perplas-treni-ne-elbasan-ne-gjendje-te-rende-vajza-12-vjecare-115076" }