E përplasi makina në Korçë, ndërron jetë pas 6 ditësh gruaja (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:56 14-03-2019 E përplasi makina në Korçë, ndërron jetë pas 6 ditësh gruaja (EMRI)

Ka ndërruar jetë në spital, 54-vjeçarja Ëngjellushe Demollari, e cila 6 ditë më parë u përfshi në një aksident rrugor.

Aksidenti rrugor ndodhi në Maliq të Korçës tek kryqëzimi i Libonikut. 54-vjeçarja mbeti e plagosur rëndë dhe për tu nxjerrë nga makina u desh ndërhyrja e forcave zjarrfikës.

Pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve gruaja nuk mundi t'i mbijetojë plagëve të marra.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051270008087158
array(1) { ["section"]=> string(71) "e-perplasi-makina-ne-korce-nderron-jete-pas-6-ditesh-gruaja-emri-156423" }