E përplasi treni duke ecur me kufje në vesh, vdes në spital 16 vjeçari nga Durrësi (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:34 20-05-2019 E përplasi treni duke ecur me kufje në vesh, vdes në spital 16 vjeçari nga Durrësi (EMRI)

Ka ndërruar jetë në spital 16-vjeçari që u përplas nga treni paraditen e sotme në Durrës.

Mësohet pas tre orëve në sallen e operacionit, i riu nuk mundi t'i mbijetonte plagëve të marra.

Aksidenti i rëndë ndodhi  rreth orës 11:00, në lagjen Nr.4 Durrës, kur i riu ishte duke ecur me kufje ne vesh duke mos e dëgjuar zhurmën e trenit.

Pas hetimeve 16-vjeçari u identifikua Samuel Kokomani.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04120397567749
array(1) { ["section"]=> string(64) "e-perplasi-treni-ne-durres-vdes-ne-spital-16-vjecari-emri-164993" }