E pranon live Taulant Balla: Kam udhëtuar me Edmond Begon

Publikuar tek: barometri, më 08:13 18-10-2018 E pranon live Taulant Balla: Kam udhëtuar me Edmond Begon

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinion” Taulant Balla ka pranuar se ka udhëtuar me biznesmenin Edmond Bego jashtë vendit.

 

Teksa është pyetur nga gazetari nëse kishte udhëtuar me biznesmenin, Taulant Balla është shprehur “Po. Kam udhëtuar. Bashkë me të, me gazetarë dhe bashkë me personin, dhe një grup të madh shqiptarësh kemi jemi nisur për të parë ndeshjen e Shqipërisë në Danimarkë, po kam udhëtuar.
Kemi marrë makinën, kemi qenë dhe me miqtë gazetarë dhe kemi kaluar nga Greqia.”

Sipas opozitës, Edmond Bego është një trafikant droge i dënuar në Itali, ndërsa Balla ka udhëtuar disa herë me të jashtë vendit, madje sipas selisë blu, Bego është favorizuar në tendera nga deputeti socialist.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011613845825195
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-pranon-live-taulant-balla-kam-udhetuar-me-edmond-begon-138214" }