E preku në pjesë intime, dënohet shqiptari në Itali që tentoi të përdhunonte vajzën e re

Publikuar tek: rajon, më 08:16 25-10-2020 E preku në pjesë intime, dënohet shqiptari në Itali që tentoi të përdhunonte vajzën e re

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një vajzë të re.

Mediat italiane bëjnë me dije se se Gjykata e Chieti e ka dënuar shqiptarin me 5 vite dhe 6 muaj heqje lirie.

Mësohet se shqiptari një mbrëmje i ka ofruar një vajze ta dërgonte në shtëpi pas pune dhe më pas kishte tentuar ta përdhunonte, pasi kishte filluar ta puthte dhe prekte në pjesë intime. Fatmrësisht vajza kidhte arritur të largohet.

Sakaq, shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet me dije ishte i njohur për policinë, pasi ka qenë i dënuar më parë për trafikim të lëndëve narkotike dhe deklarim të rremë të identitetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vijon bilanci i rëndë në Maqedoni të Veriut, qindra raste të reja dhe 14 viktima nga Covid-19 
»
Article Logic
Execution time: 0.010886907577515
array(1) { ["section"]=> string(94) "e-preku-ne-pjese-intime-denohet-shqiptari-ne-itali-qe-tentoi-te-perdhunonte-vajzen-e-re-225054" }