E prezantoi pak kohë më parë, mbesa e biznesmenit gay çmend Instagramin, tregon tatuazhin në pjesën intime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:12 15-07-2020 E prezantoi pak kohë më parë, mbesa e biznesmenit gay çmend Instagramin, tregon tatuazhin në pjesën intime Elton Ilirjani - Rene

Elton Ilirjani është një nga biznesmenët më të suksesshëm shqiptar, duke qenë CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën.

Eltoni është bërë i njohur edhe për shkak të karakterit të tij shumë të hapur, duke pranuar pa ngurim bindjet e tij seksuale, të cilat janë homoseksuale.

Para pak kohësh ai na ka prezantuar me mbesën e tij super seksi, e cila nuk është shumë aktive në Instagram sa ai, por së fundmi ka ngritur temperaturat me postimin që ka bërë.

Rene ka publikuar një foto teksa shihet e veshur me bikini të zeza dhe një rrobdishamper mbi sype, ndërkohë që në dorë mban një gotë verë.

Sytë e asaj shkëlqyes dhe fytyra e ëmbël bien në sy menjëherë, por tatuazhi i dukshëm në pjesën intime nuk mund të shpëtojë pa u vënë re. Me këtë foto, Rene i ka lënë pak vend imagjinatës së të gjithëve, sidomos djemve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010509014129639
array(1) { ["section"]=> string(111) "e-prezantoi-pak-kohe-me-pare-mbesa-e-biznesmenit-gay-cmend-instagramin-tregon-tatuazhin-ne-pjesen-intime-213932" }