E pyesin nëse ka patur ndonjëherë të dashur, Kida jep përgjigjen befasuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:30 27-09-2020 E pyesin nëse ka patur ndonjëherë të dashur, Kida jep përgjigjen befasuese Kida

Këngëtarja e njohur kosovare, Orhidea Latifi, e njohur me emrin Kida, ka qenë gjithmonë larg vëmendjes së mediave për jetën private.

Por në një intervistë të fundit në emisionin “Shiko Kush Luan”, ajo ka shuar kureshtjen e mijëra ndjekësve të saj.

E pyetur nga Mozzik se a ka qenë ndonjëherë në lidhje dashurie, artistja shqiptare ka dhënë vetëm në përgjigjje të shkurtër.

“Jo nuk kam pasur”, është shprehur ajo. Megjithatë po flitet për një lidhje të mundshme mes saj dhe pikërisht Mozzikut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012364149093628
array(1) { ["section"]=> string(80) "e-pyesin-nese-ka-patur-ndonjehere-te-dashur-kida-jep-pergjigjen-befasuese-221881" }