E pyesin për gjyshërit, Arbana Osmani jep përgjigjen EPIKE (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:09 26-06-2019 E pyesin për gjyshërit, Arbana Osmani jep përgjigjen EPIKE (FOTO)

Menjëherë sapo përfundoi sezonin e emisionit 'Dua të të bëj të lumtur' moderatorja Arbana Osmani ka nisur pushimet.

Këtë gjë na e ka treguar më së miri me fotot të publikuar në Instagram, ku shihet duke shijuar rrezet e diellit.

Mirëpo, herë pas here nuk mungojnë as komentet e shumë prej ndjekëse të saj, të cilët kapen pas detajeve nga më të ndryshmet.

Dikush e ka pyetur edhe për gjyshin dhe gjyshen e saj, të cilët i erdhën surprizë moderatores në emision.

‘Super si gjithmon gjyshi e gjyshja mire jane?’, shkruan  ndjekësi.

‘Si zogj’, i përgjigjet Arbana plot sinqeritet.

Kujtojmë që gjyshërit e saj bën për vete të gjithë publikun me batutat e tyre.

Screenshot_16.png

769dc523b8d94de2aeb2f210d97bcb28_L.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076889991760254
array(1) { ["section"]=> string(69) "e-pyesin-per-gjysherit-arbana-osmani-jep-pergjigjen-epike-foto-169864" }