E pyesin pse e uroi nënën e Stresit për ditëlindje, Kejsi përgjigjen e ka në majë të gjuhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:38 11-12-2019 E pyesin pse e uroi nënën e Stresit për ditëlindje, Kejsi përgjigjen e ka në majë të gjuhës Stresi dhe Kejsi

Pak ditë më parë ish-partnerja e reperit Arkimed Lushaj, uroi në një postim publik nënën e këtij të fundit, duke zgjedhur fjalët më të ndjera në ditën e saj të lindjes.

'Gëzuar ditëlindjen Shpresa Lushaj! Të uroj nga zemra shëndet e lumturi! Të bëftë Zoti çdo ditë po aq të bukur sa ke shpirtin! Të puth', shkruante Kejsi në urim.

Screenshot_1 (1).jpg

Postimi i saj, ngjalli kuriozitetin e fansave. Shumë menduan se ndarja e saj me Stresin nuk ka prekur marrëdhënien e saj me ish-vjehrrën, ndërsa të tjerë rikthyen shpresat për nje ribashkim mes çiftit.

Ndërkaq dyshimet i ka shuar vetë Kejsi, e cila përmes një tjetër postimi jep përgjigjen e prerë.

'Pse ja urove ditëlindjen mamit të Stresit? A mendon të ktheheni sërish të dy?', e pyet ndjekësi.

'Çfarë lidhje ka? Unë atë e dua, kishte ditëlindjen, e urova. Ne nuk kemi hasmëri', shkruan Kejsi.

kwisi-498x1024.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.058045148849487
array(1) { ["section"]=> string(97) "e-pyesin-pse-e-uroi-nenen-e-stresit-per-ditelindje-kejsi-pergjigjen-e-ka-ne-maje-te-gjuhes-189061" }