E pyesin se cili është gazetari më i mirë në Shqipëri, ‘nxehet’ Ilva Tare: Dashke sherr

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:22 13-08-2019 E pyesin se cili është gazetari më i mirë në Shqipëri, ‘nxehet’ Ilva Tare: Dashke sherr

Gazetarja Ilva Tare është shumë aktive në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka zgjedhur t’i përgjigjet pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram.

Nuk kanë munguar pyetjet nga më të ndryshmet si për jetën private edhe për profesionin.

E pyetur se cili është gazetari më i mirë për të në Shqipëri, Ilva ka preferuar të mos japë një emër për të shmangur ndonjë sherr të mundshëm sipas saj.

 ‘Ti nuk dashke përgjigje por sherr. Cilido përpiqet të bëjë gazetari të mirë, të drejtë dhe të pavarur nga çfarëdolloj interesi. Ky është për mua gazetari i mirë’, shkruan gazetarja.

Screenshot_6.png

Screenshot_8.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010644912719727
array(1) { ["section"]=> string(90) "e-pyesin-se-cili-eshte-gazetari-me-i-mire-ne-shqiperi-nxehet-ilva-tare-dashke-sherr-175233" }