E pyet për Metën, Rama i drejtohet ASHPËR gazetarit: Do të nxjerrësh lajm, unë me presidentin ndaj gjithë dashurinë…

Publikuar tek: politike, më 18:30 23-02-2018 E pyet për Metën, Rama i drejtohet ASHPËR gazetarit: Do të nxjerrësh lajm, unë me presidentin ndaj gjithë dashurinë…

Kryeministri Rama doli në një konferencë për shtyp pas takimit të qeverisë në qytetin e Beratit.

I pyetur për marrëdhënien me presidentin Meta në lidhje me çështjen e hidrocentraleve të Osumit, Rama i është drejtuar ashpër gazetarit, duke i thënë se çfarë mendon për presidentin e ka shprehur dhe më parë.

Përgjigja e plotë e kryeministrit: Unë ndaj me presidentin gjithë dashurinë për kanionet, që kanionet të jenë pika më intensive për zhvillimin e turizmit. Unë e kam dhënë përgjigjen. Nëse doni të nxirrni lajm se ka probleme mes meje dhe presidentit, jeni në vendin e gabuar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0057270526885986
array(1) { ["section"]=> string(119) "e-pyet-per-meten-rama-i-drejtohet-ashper-gazetarit-do-te-nxjerresh-lajm-une-me-presidentin-ndaj-gjithe-dashurine-111234" }