E quajtën djalin Zëri, Gjiko sqaron një herë e mirë pse zgjodhën këtë emër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:42 10-07-2019 E quajtën djalin  Zëri, Gjiko sqaron një herë e mirë pse zgjodhën këtë emër

Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u bën për herë të parë prindër të një djali më datën 21 shkurt.

Ata e kanë pagëzuar vogëlushin me emrin e veçantë, Zëri.

Në fillim të gjithë u çuditën nga emri që çifti zgjodhi për djalin dhe filluan ta gjykonin. 

Mirëpo, i ftuar së fundmi në emisionin ‘Nd’rrimi Natës’, Gjiko ka zbuluar se e kujt ishte ideja për ’Zërin’.

‘Një e afërme e jona na e sugjeroi vetëm Zë, e mua më pëlqeu shumë. Por Zë më dukej shumë shkurt, prandaj vendosëm t’ia lëmë Zëri’, tregoi Gjiko.

-640-0-5d25af59bfa9d.jpgScreenshot_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069689750671387
array(1) { ["section"]=> string(80) "e-quajten-djalin-zeri-gjiko-sqaron-nje-here-e-mire-pse-zgjodhen-kete-emer-171769" }