E quajtën të sëmurë mendore, Klevisa: Nuk po i njoh më motrat e mia

Publikuar tek: aktualitet, më 06:10 16-08-2015 E quajtën të sëmurë mendore, Klevisa: Nuk po i njoh më motrat e mia

Më e prekura nga gjithë situata e krijuar nga dy vajzat më të vogla të familjes Kajtazi, duket se më e prekura është motra e tyre e madhe, të cilën vajzat e cilësojnë si të sëmurë mendore, në video-mesazhin e hedhur prej tyre në Youtube. Alketa Kajtazi ndjehet e fyer për fjalët e thëna nga  dy motrat e saj. Edhe ajo shprehet se dy motrat, e kanë futur në konflikt me të afërmit familjen.

 “Klevisa dhe Orjalda na kanë ngulur një tjetër thikë pas shpine, diçka që ne nuk e meritojmë. Nuk po arrij ti njoh më motrat e mia. Bënë çfarë bënë i kapërdimë, por këto akuza unë dhe prindërit, të cilët na kanë rritur me sakrifica, vërtet nuk i meritojmë.Akuzat e tyre nuk janë të vërteta, nuk mund të jenë të vërteta, por ato i tregojnë në një  formë për t’u shfajësuar vetë dhe për të na  ngarkuar ne fajin  për largimin e tyre”, shprehet Alketa në një prononcim për gazetën “Panorama”, teksa shton se vetë ajo ka qenë edhe  prind për ctoi për një kohë të gjatë pasi dy prindërit ishin në emigracion.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Video e motrave Kajtazi/I ati:Na degjeneruan! I kam qëlluar me ndonjë pëllëmbë, por nuk jam diktator
Tropojë, asgjesohen 715 rrënjë hashash në Lekbibaj »
Article Logic
Execution time: 0.011219024658203
array(1) { ["section"]=> string(71) "e-quajten-te-semure-mendore-klevisa-nuk-po-i-njoh-me-motrat-e-mia-18459" }