E quajti ‘bullafiqe’, nënë e bijë godasin dietologun gjatë emisionit (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:09 16-05-2016 E quajti ‘bullafiqe’, nënë e bijë godasin dietologun gjatë emisionit (Video)

Ka mjaftuar që Alberico Lemme të quajë “bullafiqe” ish-klienten e tij, që ajo së bashku me të ëmën të ngrihen nga vendi ku ishin ulur dhe ta godasin me pëllëmbë dietologun.

Ngjarja ka ndodhur në emisionin “Domenica” që transmetohet në Canale 5 në Itali. Nënë e bijë pas një debati në distancë janë ngritur dhe kanë goditur Lemme-n, i cili nuk reaguar kundër tyre, por është munduar ta kalojë situatën me sportivitet.

Është dashur ndërhyrja e moderatores për të qetësuar situatën në studio.

Vajza ka qenë kliente e Lemme, i cili pretendon se ka krijuar një dietë efikase me bazë makaronat. VIDEO

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Libia në krizë, ka ar me vlerë 187 milion dollarë në kasafortë por Gadafi nuk ka lënë kodin
Djaloshi zgjedh macen si partnere në mbrëmjen e maturës »
Article Logic
Execution time: 0.013247013092041
array(1) { ["section"]=> string(77) "e-quajti-bullafiqe-nene-e-bije-godasin-dietologun-gjate-emisionit-video-40619" }