E quajti poronostare pasi publikoi foton seksi nga karantina, Angela Martini 'tallet' me komentuesen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:39 02-04-2020 E quajti poronostare pasi publikoi foton seksi nga karantina, Angela Martini 'tallet' me komentuesen Angela Martini

Modelja e njohur Angela Martini ka vendosur të na suprizojë në këto ditë që ndodhet në karantinë pasi shfaqet në linja perfekte dhe e kuruar mirë, dhe  përmes fotove të tilla ka dashur të na tregojë se jeta edhe në izolim mund të bëhet normalisht.

Por në një postim të fundit ajo është përplasur me një komentuese e cila e ka fyer duke e quajtur “pornostare”.

Pas këtij komenti nuk ka munguar përgjigjia e menjëhershme e Angelës e cila i kthehet me ironi dhe pa e vrarë shumë mendjen, ku i shkruan “Keni mendime shumë të thella, duhet të jeni një filozofe”.

Ndërkaq disa ditë më parë, ajo ka postuar foto nga frigoriferi i saj gjigand me ushqime dhe shkruan se karantina e ka detyruar atë të mësojë si të gatuajë.

Komentuesja: Unë mendoj se ti je pornostare

Angela: Keni mendime shumë të thella, duhet të jeni një filozofe

Capture-2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090410709381104
array(1) { ["section"]=> string(104) "e-quajti-poronostare-pasi-publikoi-foton-seksi-nga-karantina-angela-martini-tallet-me-komentuesen-201030" }