E refuzoi, djali shtyp të dashurën me makinë Porsche (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:18 05-05-2019 E refuzoi, djali shtyp të dashurën me makinë Porsche (VIDEO)

Një vajzë në Kinë jashtë universtitetit është filmuar ndërsa rrëzohet në tokë nga një makinë Porsche dhe pastaj shtypet dhunshëm.

Vajza që është studente u nda me të dashurin e saj dhe djaloshi e priste jashtë makinës së tij për t’i kërkuar të falur por ajo nuk e ka pranuar.

Në atë moment djaloshi e hodhi atë jashtë makinës dhe e ka shtypur vajzën. Videoja u bë virale dhe policia ka arrestuar djaloshin autor.

Kjo me siguri nuk është mënyra e duhur për të ndëshkuar të dashurën…

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011560916900635
array(1) { ["section"]=> string(64) "e-refuzoi-djali-shtyp-te-dashuren-me-makine-porsche-video-163062" }