'E reja norvegjeze përfundon në spital, sekretarja e përgjithshme e EDS helmohet nga gazi lotsjellës'

Publikuar tek: politike, më 22:55 11-05-2019 'E reja norvegjeze përfundon në spital, sekretarja e përgjithshme e EDS helmohet nga gazi lotsjellës'

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar pak më parë një foto të një studenteje norvegjeze e cila është helmuar nga gazi lotsjellës.

Sipas denoncimit të Berishës, e reja norvegjeze është Sara Jurik, sekretare e përgjithshme e EDS, e cila është marrë nga ambulanca dhe është dërguar në spital për mjekim.

'E reja norvegjeze, sekretarja e pergjithshme e EDS, Sara Jurik ne gjendje te rende ne spital nga helmimi me lendet toksike te hedhura kunder protestuesve paqesore nga Edvin Kristaq Krimi dhe Vasal Kimiku! Krim. sb', shkruan Sali Berisha.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099711418151855
array(1) { ["section"]=> string(105) "e-reja-norvegjeze-perfundon-ne-spital-sekretarja-e-pergjithshme-e-eds-helmohet-nga-gazi-lotsjelles-163918" }