E RËNDË/ 17-vjeçarja i jep fund jetës duke u vetëhelmuar në Vaun e Dejës

Publikuar tek: aktualitet, më 21:31 22-01-2021 E RËNDË/ 17-vjeçarja i jep fund jetës duke u vetëhelmuar në Vaun e Dejës Ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Vaut të Dejës.  

Një 17-vje֛çare i ka dhënë fund jetën duke konsumuar një sasi fotoksine.

Sipas informacioneve paraprake, shtetësja me iniciale M.GJ., ka konsumuar lëndën toksike në orët e pasdrekës dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Ndërhyrja e shpejtë e familjarëve nuk e ka ndalur ngjarjen tragjike.

Trupi i saj ndodhet në Morgun e Spitalit të Shkodrës, ndërsa Policia po heton mbi shkaqet që e çuan 17-vjeçaren drejt aktit tragjik.

Aktualisht janë duke u marrë në pyetje familjarët e viktimës për të mësuar edhe arsyen e këtij akti ekstrem.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me maskë në kokë shkojnë të vjedhin një banesë në Kavajë, dhunojnë keq pronarin e shtëpisë dhe largohen
E zbulon analisti: Basha do ta drejtojë vetë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi politik i PD-së në Gjirokastër »
Article Logic
Execution time: 0.011373043060303
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-rende-17-vjecarja-i-jep-fund-jetes-duke-u-vetehelmuar-ne-vaun-e-dejes-236025" }