E RËNDË/ 31-vjeçarja lind foshnjën gjatë festës në tualet, më pas e hedh në koshin e plehrave që të vazhdojë mbrëmjen

Publikuar tek: bota, më 14:58 12-03-2019 E RËNDË/ 31-vjeçarja lind foshnjën gjatë festës në tualet, më pas e hedh në koshin e plehrave që të vazhdojë mbrëmjen

Një grua 31-vjeçare shtatzënë, nënë e 2 femijëvë të tjerë, me emrin Yulia nga Rusia ishte në një festë në shtëpinë e një shoqeje kur i filluan dhimbjet e lindjes. Gruaja më  pas shkoi në tualet dhe lindi djalin e saj.

Pas kësaj sipas the Daily Mail gruaja 31-vjeçare e mori djalin e sapolindur dhe sipas autoriteteve vendase e hodhi në koshin e plehrave jashtë shtepisë ku po organizohej festa. Pas kësaj 31-vjeçarja vazhdoi festën.

Ndërsa ditën e sotme një qytetare vendase dëgjoi beben që qante dhe e dërgoi mënjëherë në spital. Djaloshi kishte hipotermi (tension i ulët) por është tashmë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkaq, Yulia u arrestua dhe akuzohet për tentativë vrasjeje. Sipas dëshmisë që dha në polici 31-vjeçarja është shprehur se ka qenë në gjendje shumë të dehur dhe nuk e dinte se çfarë bënte.

53556607_803146630045860_3479816742698483712_n.png

53649932_353140581958885_4720833781802467328_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013547897338867
array(1) { ["section"]=> string(122) "e-rende-31-vjecarja-lind-foshnjen-gjate-festes-ne-tualet-me-pas-e-hedh-ne-koshin-e-plehrave-qe-te-vazhdoje-mbremjen-156146" }