E rëndë, 44 vjeçarja mashtron të miturin dhe abuzon me të, kapet në dhomën e djalit nga mamaja

Publikuar tek: bota, më 19:55 27-09-2017 E rëndë, 44 vjeçarja mashtron të miturin dhe abuzon me të, kapet në dhomën e djalit nga mamaja

Një grua, ka rënë në pranga pasi mashtroi dhe abuzoi me një djalë të mitur. Bëhet me dije se 44 vjeçarja Marie Dent ka komunikuar me anë të një adrese false në facebook me të miturin të cilit i ka thënë se ishte 15 vjeç.

Bisedat mes tyre kanë qenë të shpeshta, së fundmi edhe rreth temave seksuesale, ndaj kanë vendosur të takohen. Ngjarja ka ndodhur në në Chelmsford, Angli, aty ku gjykata vendosi që Marie të dënohej me 3 vjet burg.

Marie është kapur nga nëna e djalit duke abuzuar në dhomën e këtij të fundit. Mësohet se 44 vjeçarja është arrestuar nën akuzën abuzim me të mitur, pasi janë gjetur pamjet filmike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010086059570312
array(1) { ["section"]=> string(98) "e-rende-44-vjecarja-mashtron-te-miturin-dhe-abuzon-me-te-kapet-ne-dhomen-e-djalit-nga-mamaja-93906" }