E RËNDË/ 6-vjeçari nuk kishte rripin e sigurimit, bie nga lartësia në parkun e lojërave

Publikuar tek: bota, më 14:51 30-05-2019 E RËNDË/ 6-vjeçari nuk kishte rripin e sigurimit, bie nga lartësia në parkun e lojërave

Një fëmijë 6-vjeçar ka pësuar një aksident në një park lojërash në Riton të Anglisë pasi ra nga 15 metra lartësi.

Sipas ‘The Sun’ djali 6-vjeçar ishtë i pa lidhur me rripin e sigurimit te treni i parkut dhe personat përgjegjës nuk kishin marrë masa sigurie për mbrojtjen e tij.

6-vjeçari u dëmtua rëndë dhe u transportua me helikopter në spitalin me të afert pasi gjendja e tij është kritike.

Tani parku i lojërave rrezikon gjobë prej 40 mijë euro dhe mbyllje të aktivitetit.

61354634_2194250534026531_3814432825776537600_n.png

61703928_426758714790654_4617787586407038976_n.png

 

 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01268196105957
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-rende-6-vjecari-nuk-kishte-rripin-e-sigurimit-bie-nga-lartesia-ne-parkun-e-lojerave-166296" }