E RËNDË/ Argjentina humbi kundër Kroacisë, vetëvritet 30 vjeçari

Publikuar tek: bota, më 14:47 24-06-2018 E RËNDË/ Argjentina humbi kundër Kroacisë, vetëvritet 30 vjeçari Lionel Messi

Një ngjarje e rëndë është shënuar pas humbjes së kombëtares së Messit kundër Kroacisë, ku një 30 vjeçar nga India ka vrarë veten pas rezultatit të ndeshjes.

Sipas mediave të huaja, viktima është identifikuar si Alex Dinu, 30 vjeç i njohur nga miqtë e tij si një fans i çmendur i Lionel Messit.

Ka qenë rezultati i thellë i ndeshjes, 0-3 shkaktari kryesor që e ka çuar tifozin e zjarrtë të ndërmarrë një hap kaq të rëndë në gjendje të rënduar psikologjike.

Trupi i pajetë i 30 vjeçarit është gjetur në një lumë nga zjarrëfikëset pasi viktima prej ditës së ndeshjes ishte shpallur në kërkim nga familjarët.

viktima.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Helmohen të rinjtë nga substanca E PANJOHUR, vdes adoleshentja, në gjendje të rëndë 14-vjeçari
Zbulohet SOZIA  e Trump dhe nuk është burrë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011278867721558
array(1) { ["section"]=> string(69) "e-rende-argjentina-humbi-kunder-kroacise-vetevritet-30-vjecari-125567" }