E RËNDË/ Babai bën tatuazh emrin e të bijës 3-vjeçare dhe më pas e vret

Publikuar tek: bota, më 21:38 02-08-2020 E RËNDË/ Babai bën tatuazh emrin e të bijës 3-vjeçare dhe më pas e vret Babai vrases dhe vogelushja qe u vra ne menyre makabre

Një ngjarje makabër ka ndodhur në SHBA, ku Howard Jansen ka rrahur për vdekje vajzën e tij 3 vjeçare Olivia Ann Jansen.

Babai i cili mbante tatuazh në ballë dhe emrin e vajzës, varrosi trupin e saj në pyll dhe më pas e shpalli të vdekur në polici.

Policia filloi hetimet, ndërsa pasi e gjetën vajzën e pajetë vunë re se ajo kishte plagë të shumta në këmbë e fytyrë, ndërsa nga koka I rridhte ende gjak.

Autoritetet arrestuan babain e vajzës duke e akuzuar për vrasje, ndërsa të dashurën e tij e arrestuan nën akuzën e dhunës psikologjike ndaj të miturve.

E-mitura1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012008905410767
array(1) { ["section"]=> string(77) "e-rende-babai-ben-tatuazh-emrin-e-te-bijes-3-vjecare-dhe-me-pas-e-vret-215865" }