E rëndë, babai vret të bijën 11 muajshe “live” në Facebook

Publikuar tek: bota, më 21:20 28-04-2017 E rëndë, babai vret të bijën 11 muajshe “live” në Facebook

Vrasja makabre e foshnjes 11 muajshe është parë live nga miliona njerëz.

 20 vjeçari nga Tailanda transmetoi “live” videon ku vriste të bijën 11-muajshe, para se ti jepte fund edhe jetës së tij duke u vetëvrarë. 

Videoja e parë ishte parë 112 000 herë deri mesditën e të martës, ndërsa videoja e dytë u pa 258 000 herë.

Policia tajlandeze bën me dije se ai e vrau të bijën dhe veten për shkak se mendonte që bashkëshortja nuk e do dhe prandaj e tradhëton.

Videot u hoqën nga Facebooku pasi një ministria tajlandeze kontaktoi me rrjetin social pas kërkesës së policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA përgatitet për luftë, teston 50 armë të reja (Video)
Tërmet i fuqishëm 7.2 ballë në Filipine »
Article Logic
Execution time: 0.011214971542358
array(1) { ["section"]=> string(61) "e-rende-babai-vret-te-bijen-11-muajshe-live-ne-facebook-76814" }