E RËNDË/ Bie nga zetori, humb jetën 60-vjeçari në Korçë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:36 20-10-2020 E RËNDË/ Bie nga zetori, humb jetën 60-vjeçari në Korçë (EMRI) Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Korçë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Dishnicë, ku një 60-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga zetori.

Viktima është identifikuar si Konstika Nunka.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tubim i PALIGJSHËM / POLICIA PROCEDON Shpëtim Idrizin, Mesila Dodën dhe Boiken Abazin, protestuesit gjobiten edhe për mos vendosjen e MASKËS
“Më vjen keq për patriotët e detit”, Rama bie dakord me ministrin grek: Çështja e detit do të trajtohet nga drejtësia ndërkombëtare (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.01130199432373
array(1) { ["section"]=> string(60) "e-rende-bie-nga-zetori-humb-jeten-nje-person-ne-korce-224434" }