E rëndë/ Bullizohej nga shokët, vret veten 14-vjeçari

Publikuar tek: bota, më 20:00 29-09-2020 E rëndë/ Bullizohej nga shokët, vret veten 14-vjeçari Shkolla ku studionte 14-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë, ku një 14-vjeçar që bullizohej nga shokët e tij ka vrarë veten.

Mediat e huaja bëjnë me dije se Pierre DaCosta Noble u gjet i varur në konviktin e shkollës.

14-vjeçari u vetëvra disa ditë pasi shokët e klasës i lyen jastëkun me jashtëqitje.

Më pas ai i dëshpëruar ishte shprehur se nuk mund të vazhdonte më në këtë shkollë. 14-vjeçari kishte dalë nga konviktit rreth orës 20:00 dhe nuk u kthye më.

Sakaq, janë marrë në pyetje shokët e të miturit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011230945587158
array(1) { ["section"]=> string(58) "e-rende-bullizohej-nga-shoket-vret-veten-14-vjecari-222153" }