E RËNDË/ Burri hidhet nga kati i tretë i pallatit në Tiranë, niset me urgjencë drejt spitalit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:52 02-11-2020 E RËNDË/ Burri hidhet nga kati i tretë i pallatit në Tiranë, niset me urgjencë drejt spitalit Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Ali shefqeti” në Shkozë, ku një 77 vjeçar është hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte.

Ai është dërguar me urgjencë për në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Më datë 02.11.2020, rreth orës 18:54, në rrugën “Ali Shefqeti”, Shkozë, dyshohet se është vetë’hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte shtetasi H.K., 77 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘E bëri me pak shpenzime se është nga Gjirokastra’, Rama batuta me ish-ministren Kumbaro
Në intubim prej 2 ditësh, Pëllumb Pipero tregon gjendjen shëndetësore të Koço Devoles »
Article Logic
Execution time: 0.0240159034729
array(1) { ["section"]=> string(98) "e-rende-burri-hidhet-nga-kati-i-trete-i-pallatit-ne-tirane-niset-me-urgjence-drejt-spitalit-226191" }